با مشارکت مرکز فناوری اطلاعات شهرستان گرگان همایش کارآفرینی با رویکرد اشتغال برای دانشجویان برگزار شد.‏


به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات شهرستان گرگان، همایش کارآفرینی با رویکرد اشتغال کوچک برای دانشجویان با مشارکت مرکز فناوری اطلاعات شهرستان و دانشکده فنی و حرفه ای پسران شهید چمران گرگان برگزار گردید.

بنابراین گزارش، دراین همایش سیدمجتبی موسویان کارشناس آموزش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان رویکردهای علمی کارآفرینی و ایجاد اشتغال را بررسی و در راستای نهادینه شدن فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه ها و کمک به کاربردی شدن مسائل مطرح شده و ایجاد اشتغال در مراکز علمی مباحثی را مطرح کرد و آموزش را به عنوان اصلی ترین و مهم ترین ماموریت وظیفه خود دانست.

وی اظهار داشت: باید سعی کنیم تا در رفع مشکل بیکاری و توسعه اشتغال شهرستان کمک رسانی کنیم و از آنجا که یکی از دغدغه های جویندگان کار و فارغ التحصیلان مراکز عالی بحث اشتغال است، یادگیری مهارت های فنی می تواند باعث ایجاد فرصت های مناسب برای رفع مشکلاتی مانند اشتغال و کمبود نیروی انسانی ماهر شود.

لازم به ذکر است در پایان این همایش، دانشجویان ضمن بررسی چگونگی ارتقاء کیفیت و گستردگی برگزاری این دو رویداد کارآفرینی، نظرات و پیشنهادات خود را در مورد محورهای همایش مطرح کردند.

تعداد بازدید کل :‌360
دوشنبه 7 مهر سال 1399
مصادف با 1442/02/10 هجری قمری
مصادف با 2020/09/28 میلادی

: مناسبت امروز
- روز آتشنشانی و ایمنی - شهادت سرداران اسلام