جلسه هماهنگی محوریت همایش کارآفرینی با مشارکت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان و دانشکده فنی و حرفه ای پسران شهید چمران شهرستان گرگان


به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات شهرستان گرگان، این جلسه با حضور روسای مراکز فناوری اطلاعات و پژوهشکده دانشکاه فنی وحرفه ای پسران شهید چمران شهرستان وکارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در راستای محوریت همایش کارآفرینی برگزار گردید.

بنابراین گزارش، رحمت ا... کیانی رئیس مرکز فناوری اطلاعات شهرستان گرگان آموزش را اصلی ترین و مهم ترین ماموریت و وظیفه خود عنوان کرد و افزود: در راستای کمک به رفع مشکل بیکاری و توسعه اشتغال شهرستان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و از آنجایی که یکی از دغدغه های جویندگان کار بحث اشتغال است، یادگیری مهارت های فنی می تواند باعث ایجاد فرصت های مناسب برای رفع مشکلاتی مانند اشتغال وکمبودنیروی انسانی ماهر شود.

سپس قلی پور مسئول پژوهشکده دانشکاه فنی وحرفه ای پسران شهید چمران شهرستان گرگان در بخشی از سخنان خود بر لزوم آموزش کارآفرینی تأکید کرد و اظهار داشت: محتوا بعد اصلی همایش‌ های کارآفرینی است تا جوانان خلاق و با انگیزه که به ‌دنبال کارآفرینی هستند مهارت‌های لازم را کسب کنند.

تعداد بازدید کل :‌888
چهارشنبه 12 آذر سال 1399
مصادف با 1442/04/16 هجری قمری
مصادف با 2020/12/02 میلادی

: مناسبت امروز
- تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران