برگزاری دوره های آموزشی مهارتی ویژه اوقات فراغت دانش آموزان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای فناوری اطلاعات گرگان


رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای فناوری اطلاعات گرگان با تاکید بر نقش اثر گذار آموزش های مهارتی در توانمند سازی دانش آموزان برای زندگی بهتر و آینده شغلی دانش آموزان گفت: اوقات فراغت تابستان فرصت مناسبی است که دانش آموزان با فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای با فرهنگ کار، اشتغال و مهارت آموزی بیشتر آشنا شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ، رحمت الله کیانی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای فناوری اطلاعات گرگان با اشاره به تفاهم نامه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با اداره کل آموزش وپرورش گلستان در خصوص اجرای طرح هادی مهارت ، غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان را یکی از ضروریات جامعه برشمرد و افزود: ارائه آموزش های فنی و مهارتی می تواند در ارتقای سطح خودباوری دانش آموزان، تقویت روحیه کار، تلاش و فرهنگ کارآفرینی و مسؤلیت پذیری دانش آموزان گام موثری را بردارد.

وی ابراز کرد: این طرح امسال در قالب آموزش رشته های مختلف رباتیک، نرم افزار ، ICDL و ... برای دانش آموزان ، نوجوانان و همچنین فرزندان کارکنان اداره کل آموزش فنی وحرفه ای گلستان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای فناوری اطلاعات گرگان برگزار می شد.

کیانی یادآور شد: طرح غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای نیز با هدف ارتقای سطح  فنی و مهارتی دانش آموزان و همچنین برنامه ریزی برای آینده شغلی آنها برگزار شد و با اجرای این طرح دانش آموزان حداقل می توانند با یک رشته مهارتی آشنا شوند.

 

 

 
تعداد بازدید کل :‌555
دوشنبه 23 تیر سال 1399
مصادف با 1441/11/22 هجری قمری
مصادف با 2020/07/13 میلادی

: مناسبت امروز
-